Sport
w Jakuszycach

Jakuszyce to obecnie dzielnica wchodząca administracyjnie w skład Szklarskiej Poręby, położona na wysokości 886 m n.p.m. Jej klimat jest porównywalny do klimatu na wysokości 1 500 m n.p.m. w Alpach przez co idealnie nadaje się jako miejsce do organizacji obozów sportowych. W Jakuszycach występuje idealny klimat do uprawiania sportów zimowych. W centrum znajduje się Polana Jakuszycka, na której corocznie odbywa się mnóstwo imprez, na czele z Biegiem Piastów, Pucharem Świata w Narciarstwie Biegowym, Międzynarodowymi Wyścigami Psich Zaprzęgów. Jakuszyce są również węzłem letnich szlaków turystycznych i rowerowych, wykorzystywanym przez turystów przez cały sezon. Do dyspozycji Gości: profesjonalna siłownia, wypożyczalnie nart biegowych, trasy biegowe dla narciarzy, trasy do pieszych i rowerowych wycieczek oraz Nordic Walking, boisko wielofunkcyjne pokryte sztuczną trawą.
Pomocą w wyborze i organizacji atrakcji sportowych służą pracownicy Hotelu Biathlon Sport & Spa.

Udany trening

O każdej porze roku

20 m

Boisko wielofunkcyjne

50 m

Polana Jakuszycka

22 km

tras rowerowych Sigle Track

100 km

Tras biegowych

Oferta dla grup
Sportowych

  • nocleg w komfortowych pokojach standard lub comfort w cenie od 220,00 zł do 260,00 zł/ doba SEZON LETNI od 01.04.2024 – 30.11.2024,
  • nocleg w komfortowych pokojach standard lub comfort w cenie od 320,00 zł do 360,00 zł/ doba SEZON ZIMOWY od 01.12.2023 – 31.03.2024,
  • śniadania w formie bufetu, serwowane obiady i kolacje (sportowe menu),
  • nielimitowany dostęp do profesjonalnej siłowni i sali fitness,,
  • salę konferencyjną/ wykładową,
  • kameralną salę Loft, w której istnieje możliwość zorganizowania spotkania we własnym zakresie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sala przeznaczona jest dla około 20 osób,
  • dostęp do bezprzewodowego internetu.
  • podczas 7 dni pobytu dwa wejścia do sauny

Siłownia

Sala fitness do aerobiku i jogi

Siłownia w hotelu Biathlon wyposażona jest w nowoczesne, wysokiej jakości urządzenia do ćwiczeń siłowych oraz cardio. Pozwalają one na przeprowadzenie pełnego treningu wszystkich partii mięśniowych.

Boisko wielofunkcyjne

ze sztuczną trawą

Boisko wielofunkcyjne z trawy syntetycznej wypełnione piaskiem kwarcowym. Boisko jest tak przystosowane, że można na nim prowadzić zajęcia z piłki nożnej, piłki ręcznej, piłki siatkowej.

Trasy biegowe

Narciarstwo

W Jakuszycach występuje idealny klimat do uprawiania sportów zimowych. Dzięki doskonałym warunkom klimatycznym pokrywa śnieżna zalega grubą warstwą do późnej wiosny.

Trasy rowerowe

Dla amatorów i zawodowców

Piękne widoki, szybkie ścieżki, każda górka tylko czeka żebyś ją zdobył jak i pod górę tak i w dół.

Sala fitness

Idealna do jogi

Sala fitness wyposażona jest w maty do ćwiczeń. Idealnie nadaje się do uprawiani jogi. Nasza sala fitness jest dostępna dla wszystkich Gości hotelowych, codziennie w godzinach: 8.00 - 21.00.

Sauny i strefa relaksu

Pomyśleliśmy o wielu sposobach wypoczynku i regeneracji organizmu, możesz wybrać spośród nich taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Zabiegi
i masaże

stworzone z myślą o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na zregenerowanie sił, odnowę ciała i duszy w zgodzie z naturą.

Informacje i rezerwacja

Skontaktuj się z nami
© 2024
Hotel Biathlon