Polski Bon Turystyczny

Hotel Biathlon Sport & Spa przystąpił do programu: Polski Bon Turystyczny
 

Bonem można uregulować należności za pobyt, w którym uczestniczy dziecko do 18 roku życia. Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny z dziećmi nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.


Aby skorzystać z bonu należy:
 

1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.

2. Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu (telefonicznie lub mailowo).

3. Bon można zarówno wykorzystać do pokrycia kosztów zadatku na poczet rezerwacji, jak również podczas pobytu.

4. Jeśli bon będzie wykorzystany do pokrycia kosztów zadatku na poczet rezerwacji, to podlega on zasadom związanym z zadatkiem opisanym w regulaminie hotelowym.

5. Osoba uprawniona do weryfikacji bonu poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

6. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówka podczas wymeldowania.

7. Ze względu na to, że pobyt opłacany bonem realizowany jest na rzecz dziecka, to nie może być z tego tytułu wystawiona faktura na firmę.

W kwestii dodatkowych pytań zapraszamy na stronę: https://bonturystyczny.polska.travel/dla-osob-uprawnionychOur Location

design by : LEMONPIXEL.pl booking by: HOTRES.pl
przewodnik po okolicy